W obecnych czasach niełatwo sobie wyobrazić funkcjonowanie bez samochodów, gdyż bardzo uproszczają funkcjonowanie

Posted on 05/07/2021 9:00am

Obecnie żyjemy w czasach, kiedy wszyscy się gdzieś śpieszą, a czas to pieniądz. Wobec tego spory procent rodzin posiada samochód, żeby szybko i bez problemów móc się poruszać.


Przedstawmy sobie, że nasze dziecko ma wysoką gorączkę, a my jesteśmy zmuszeni iść na przystanek i jechać autobusem do szPITala, albo wybieramy się z dziećmi nad Bałtyk i wszystkie bagaże musimy dźwigać na dworzec kolejowy - totalna męka.
ocena
Author: Doc Searls
Source: http://www.flickr.com


dokumenty
Author: Murat Ertürk
Source: http://www.flickr.com


Autem zawsze jest wygodniej i prędko. Szczególnie jeżeli mamy dzieci i przykładowo po lekcjach chcemy je prędko zawieźć na dodatkowe zajęcia z gry na fortepianie albo karate. Wówczas auto jest potrzebne, by być mobilnym. Nie każdy może sobie pozwolić jednak na to, aby kupić auto za gotówkę. Szczególnie jeśli mamy małe oseski, to wydatki na życie szybko rosną. Jednak nie wolno się martwić, ponieważ jeśli pracujemy na etacie, to bez kłopotu w każdym banku otrzymamy kredyt na samochód. Będzie on zapewne dogodny dla nas, co pozwoli nam spokojnie spłacać dług przez wybrany przedział czasu. Sporo banków proponuje różnego typu promocje - przykładowo upusty dla młodych małżeństw lub wielodzietnych rodzin. Powinniśmy tylko poszukać fajnych ofert w sieci lub popytać znajomych.
Możliwe, że spora grupa z nich wzięła taki kredyt na zakup maszyn rolniczych i zechcą nas uspokoić, że nie jest to w ogóle zbyt obciążające dla naszego budżetu, jeśli kredyt na samochód rozSądnie rozłożymy na niewielki raty. Wtedy będzie prawie nieodczuwalny dla naszej rodziny i będziemy mogli żyć jak do tej pory.

Tags: PIT, kredyt, Sąd