W jaki sposób wiele spółek troszczy się o wysoką jakość oferowanych produktów i usług?

Posted on 04/05/2021 8:15am

Troska o najwyższą jakość proponowanych produktów to w przypadku mnóstwa spółek nie tylko frazes reklamowy. Zatrudniają one na odpowiednim etacie osobę, która w granicach swoich zadań między innymi jest odpowiedzialna za zapewnianie najlepszych standardów jakości danego towaru.


firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com


Do pozostałych zadań osoby, która pracuje na etacie inżynier jakości należą także tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem standardów czy też technik, kontrola jakości komponentów procesu wyrobu i przygotowanych przedmiotów. Poza tym osoba, jaka zarabia na tym etacie jest odpowiedzialna za analizowanie problemów jakościowych i wprowadzanie przedsięwzięć korygujących, a także analiza i weryfikacja reklamacji odbiorcy, prowadzenie przedsięwzięć korygujących i związanych z zapobieganiem występowania problemów, bieżący kontakt z nabywcami w odniesieniu do spraw dotyczących jakości. Poza tym przygotowuje innych pracowników z zakresu cech jakości czy reprezentuje dział jakości przed osobami przeprowadzającymi audyty oraz nabywcami spółki.


inżynier jakości
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Osoba, jaka pracuje na wspomnianym etacie musi posiadać wykształcenie wyższe technologiczne. Dobrze odbieranym przez pracodawcę byłby fakt posiadania wprawy w działaniu na zbliżonym stanowisku czy umiejętność języka angielskiego na szczeblu pozwalającym na swobodną wymianę zdań. Osoba na nim zatrudniona, mogłaby funkcjonować np.

Zaabsorbowała Cię prezentowana tematyka? Kliknij zatem tutaj oraz przeczytaj więcej na stronie (http://www.mpgold.pl/). Zamieszczone tam materiały również Cię niezwykle zaintrygują.

w montowni samochodów, sprzętu budowlanego czy telefonów komórkowych.
Jest to stanowisko, które pozwala na późniejszy rozwój przykładowo poprzez uczestniczenie w szkoleniach. Przełożony zapewnia oczywiście zachęcający zestaw socjalny i służbowy laptop.

Tags: prezent, proces, problem, osoba