W jaki sposób unikać problemów z bankami?

Posted on 15/10/2020 10:14am

Kłopoty natury finansowej mogą w niektórych przypadkach doprowadzić do odebrania sobie życia! Zapewne to nie jest przypadek, że na skutek kryzysu gospodarczego w Stanach Zjednoczonych oraz na Starym Kontynencie, także na nieszczęście u nas, w znacznym stopniu wzrosła liczba samobójstw.

karta kredytowa
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
1.

Kliknij ten link, by zobaczyć, co inny serwis udostępnił (https://czasnaokna.pl/kontakt/) na ten temat. To na pewno także Cię zaintryguje.

Trzeba przed wzięciem kredytu zastanowić się dokładnie ten temat. Bardzo realne, że po prostu nie możemy brać owego kredytu bankowego, bo później będziemy zobowiązani niemal głodować; po opłaceniu rat bankowych niewiele pozostanie nam do życia! Pamiętajmy, iż często rozsądniej założyć darmowe konto bankowe, pakować na nie regularnie pieniądze, aby mieć okazję po upływie pewnego czasu wypłacić wszystko z banku i nareszcie spełnić zachciankę. Przykładowo zakup lodówki, wakacje na Malcie albo wyremontowanie salonu. Planów zakupowych można podać od zatrzęsienia. Przemyślmy własną sytuację finansową, nie bądźmy nierozważni, a to stosunkowo częste na świecie...2. Jeżeli mimo wszystko zdecydujemy się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego, uszanujmy rady bardziej doświadczonych ekspertów - tzn. doradca kredytowy, wbrew plotkom, nie jest przedsiębiorcą, któremu tylko i wyłącznie zależy na tym by wcisnąć klientom taki kredyt, który w zasadzie jest niekorzystny, lecz bank daje mu dobrą prowizję za polecenie kogoś. Doradca finansowy, który jest w porządku na całe szczęście nie jest wyłącznie wytworem wyobraźni ekspertów od reklamy.


3. Doceniajmy z większą chęcią parabanki. To jasne, w takim parabanku nie pozyskamy pożyczki na duże kwoty, ale przynajmniej sytuacja jest taka, że mamy okazję załatwić kredyt bez zaświadczeń o zarobkach - np. jeżeli jesteśmy bezrobotni bądź pracujemy, lecz na czarno. Raczej nikt nie lubi formalności, a więc czymś przyjemnym jest możliwość błyskawicznego załatwienia sobie pieniędzy.


4. Może pożyczka od całkowicie nieznajomej osoby? Bądź co bądź pożyczki społecznościowe z roku na rok są coraz popularniejsze. Przed kilkoma dniami jeden z wortali ekonomicznych napisał, że w naszym kraju kredyty społecznościowe wzrastają w bardzo szybkim tempie, to znaczy ich udział w rynku finansowych.

Kiedy będziesz szukać dodatkowych informacji na wątek podnoszony w opisywanym tekście, to wejdź tu (http://workservice.pl/praca/recepcja/warszawa/) - z pewnością te artykuły też Cię zaintrygują.

Ryzyko jest niewielkie, w końcu oprocentowanie jest od początku podane, więc nie zostaniemy wyrolowani. Odnośnie tego pożyczkobiorcy nie mogą mieć wątpliwości.

Tags: kredyt bankowy, pożyczka, konto bankowe, kredyt bez zaświadczeń o zarobkach, pożyczki społecznościowe