Praca nad sobą – nader istotny proces na ścieżce kariery zawodowej

Posted on 12/03/2020 7:31am

W obecnych czasach pracodawcy kładą wielką uwagę na udział pracownika i jego pragnienie do rozkwitu osobistego i doskonalenia swych zdolności w różnych sferach.


warsztaty rozwoju osobistego
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com


Trzeba przyznać, iż doszło do ogromnych metamorfoz jeśli chodzi o procesy rekrutacyjne, ponieważ oprócz doświadczenia i konkretnych predyspozycji większą uwagę przykłada się do osobowości kandydata i jego aspiracji. Z tego powodu coraz to nagminniej i entuzjastyczniej zatrudnia się osoby, jakie nie posiadają wymaganego wykształcenia, doświadczenia czy też umiejętności, ale są zdeterminowani i zapaleni do pracy.
Nie da się ukryć, że taki stan rzeczy samoczynnie przywołuje pewien typ presji na młodych ludziach, gdyż żyjemy w czasach, gdzie wykształcenie jest traktowane drugorzędnie. Inwestowanie swojego czasu w rozwój osobisty jest w związku z tym korzystną drogą. Jeżeli zatem interesują nas szkolenia biznesowe Warszawa - zobacz jest jednym z miast, w którym znajdziemy po prawdzie ciekawe oferty. Dobrze jest o tym rozważyć, jeśli zależy nam na pracy w firmie na najlepszym stanowisku. Nasze zaangażowanie w tego typu wydarzenia, nieraz bezpłatne, może być uznane na rozmowie o pracę.


Co więcej, dla pracodawców jeszcze ważniejsze jest umożliwianie pracownikom możliwości uczestnictwa właśnie w takich wykładaniach.


Z tego względu warsztaty rozwoju osobistego - rozwój osobisty, warsztaty Maleszko coraz częściej prowadzone są wewnątrz w firmie, a udział w nich mogą brać na przykład najbardziej zaangażowane osoby. Należy pamiętać, że tego rodzaju spotkania mogą być ogromnie korzystne.