Plusy reklamy na telebimach

Posted on 14/02/2023 7:29am

Wszyscy obecnie dobrze zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wielką moc posiadają reklamy. Ich wpływ na decyzję odbiorców jest decydujący. Ale aby reklama przyniosła pożądany skutek musi być zauważalna. Dlatego właśnie powstało pojęcie reklamy wizualnej. Reklama eksponowana na zewnątrz, zarówno w dużych miastach jak i małych miejscowościach, ma zwrócić uwagę przechodniów, kierowców, wszystkich tych którzy znajdą się w jej pobliżu.

Telebim reklamowy
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Dlatego też powinna być odpowiednio duża i ciekawa, czy to ze względu na kolorystykę czy treść. Przede wszystkim ważne jest, aby była zauważona i co więcej - zapamiętana. Z tej przyczyny niezawodną formą reklamy stały się ekrany wizyjne, których matryca zbudowana jest z diod LED.

Reklama na telebimie:
* jest doskonale widoczna o każdej porze, niezależnie od nasłonecznienia i warunków pogodowych,
* dociera do szerokiego kręgu odbiorców szacuje się, że telebim trafia do prawie 90% odbiorców)
* ma większą przewagę niż wielkoformatowe ekrany plazmowe czy plakaty,
* nie tylko skutecznie dociera do potencjalnych klientów, lecz również koszty jej prezentacji są zdecydowanie niższe niż typowe koszty reklam w mediach.

Agencje reklamowe dbają o to, by telebimy były ulokowane w wyselekcjonowanych miejscach, aby ich przekaz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu takim punktem jest między innymi telebim Poznań Rondo Solidarności. O atrakcyjności reklamowej tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo popularnych poznańskich galerii handlowych Pestka czy Plaza, marketu Tesco oraz bezpośrednie sąsiedztwo popularnego centrum budowlanego czy sklepu Polskie Meble - medas-media.com.pl/t_poznanniepodleglosci.html.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten znajduje się w centrum miasta, w idealnie wyeksponowanym miejscu.

Czy teraz chcesz znaleźć coś interesującego na omawiany wątek? Jeżeli tak, to zgłąb dane dotyczące do firmy oraz przejrzyj ofertę pit project.

Plusem jest także bezpośrednie położenie takich miejsc jak dworzec kolejowy razem ze znajdującą się obok galerią handlową Poznań City Center czy siedziba Akademii Muzycznej.

Kampanie z zastosowaniem ekranów diodowych LED charakteryzuje duża skuteczność, w związku z czym ożywmy swą reklamę!

Tags: plakat, kierowcy, centrum miasta, hipermarketu