Kredyt de minimis

Posted on 18/05/2021 8:45am

Wszyscy świetnie wiemy, jak tragiczna sytuacja jest teraz na polskim rynku pracy. Dużo osób bezskutecznie szuka posady. Młode osoby z dyplomem również nie mogą odnaleźć zajęcia zgodnego z ich wykształceniem. Absolwenci bardzo często są zmuszeni pracować poniżej swoich kwalifikacji i znajdują zatrudnienie w popularnych barach fast food. Z pewnością nie taką przyszłość im chodziło, gdy przestępowali próg wymarzonej szkoły wyższej. Niestety, okrutna rzeczywistość ucięła im skrzydła.
Pieniądze
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Ale dla osób energicznych nie ma rzeczy niemożliwych, a przeszkody losu tylko je pobudzają do śmielszych działań. Mnóstwo młodych ludzi, którzy nie znajdują dla siebie miejsca na rynku pracy, sami zaczynają je tworzyć. Zamiast bezużytecznie czekać na dar od losu, biorą sprawy we własne ręce i zakładają swoją działalność. Z pewnością jest to niezmiernie ryzykowne posunięcie, tym bardziej w tych niespokojnych czasach. Ale jeżeli włożyć w to dzieło mnóstwo ciężkiej pracy (rozwiązanie umowy za porozumieniem stron zobacz) i zaangażowania, to można się spodziewać wspaniałych wyników.

Dla wielu młodych właścicieli firm najgorsze są pierwsze miesiące działania. Zwykle nic się w tym okresie nie dzieje, a interes przynosi jedynie straty. W takim momencie mnóstwo osób po prostu tchórzy i zamyka interes. Ale taka szybka rezygnacja to zły krok.
Mały podatnik czyli kto?
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Warto bić się o swoje marzenia, tym bardziej, że państwo wyciągnęło do małych i średnich firm pomocną rękę. Wsparcie de minimis powstało właśnie z myślą o właścicielach firm, którym potrzebna jest pomoc. Kredyt de minimis (więcej) to wielki zastrzyk gotówki, który może postawić naszą firmę na nogi.W czym tkwi wyjątkowość tej pożyczki? Otóż, właściciele firm mogą dostać gwarancje zabezpieczenia spłaty kredytu. Jest to bezprecedensowa sytuacja, gdy ryzyko przejmuje Skarb Państwa. Korzystnie jest zatem się zainteresować taką ofertą i pójść do swojego banku już teraz. W oddziale z pewnością dostaniemy konieczną informację na ten temat, a doświadczeni konsultanci doradzą nam najlepszą dla naszego przedsiębiorstwa drogę.

Jeśli potrzebujesz kredytu lub pożyczki wybierz: Kredyty od na optimal-finance.pl i zdecyduj się na naszą propozycję.

Tags: rynek, praca, finanse, pożyczka