Ścianki magnetyczne to dobry pomysł na reklamę oferty naszej firmy.

Posted on 31/05/2023 7:54am

Dość często w biurach, pracowniach albo też na przykład w agencjach reklamy potrzebne są rzeczy, często tablice, na których możemy coś zawiesić. Istotne oraz przydatne jest przy okazji to, aby w razie potrzeby móc zmienić tematykę takiej tablicy, coś do niej łatwo przyczepić lub nawet zupełnie ją pozmieniać. Najlepiej też, by można było do niej przyczepić karteczki, notki itp. za pomocą magnesów a nie szpilek, dzięki temu nie będziemy musieli się martwić, że taka plansza w wyniku stosowania po pewnym czasie się nam zniszczy.

konferencja
Author: SOZIALHELDEN
Source: http://www.flickr.com
Kiedy szukamy tego rodzaju tablic czy instalacji, najlepiej pomyśleć nad montażem w naszym biurze przedmiotów typu ścianki magnetyczne, na których możemy umieścić nie wyłącznie ważne notatki czy informacje, lecz też na przykład ofertę lub reklamę naszej firmy. Takie ścianki są jednym z podstawowych materiałów wystawienniczych, można na nie trafić w wielu różnorakich marketach, biurach albo firmach. Dzięki takim planszom reklamowane towary będą najlepiej widoczne. Możemy zdecydować się na odpowiedni dla nas format oraz wielkość ścianki lub też określić z jakiej ilości części ma się ona składać - jeśli wybierzemy więcej elementów danej planszy, to z tej przyczyny w przyszłości można będzie ją prościej zmodyfikować w razie konieczności. Sami możemy z zakupionych przez nas elementów ułożyć tablicę przykładowo typu „harmonijka” i na każdej części zamieścić inny produkt albo opis usługi.szkolenie biurowe
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Sporą zaletą ścianek magnetycznych jest ich elastyczność i prostota samodzielnego ustawienia w dowolnej konfiguracji tak, aby odpowiadała ona naszym wymogom. Zresztą jeśli nie będzie konieczności, aby zmieniać temat naszej wystawy, to zawsze możemy wybrać stały nadruk, który będzie najlepszą wizytówką naszej firmy (ciekawy serwis). Ważne jest również to, że do ścianek magnetycznych dołączane są zwykle lampy oświetlające prezentację i pozwalające lepiej ją wyeksponować. Dla klienta, który wejdzie do naszego biura - creoconcept ścianki albo pracowni i ujrzy taką planszę, może to być dodatkowy argument przemawiający na naszą korzyść i upewniający go, że to właśnie u nas chce zamówić daną usługę albo potrzebny mu towar. W końcu chyba nikogo nie trzeba bardzo przekonywać, jak ważna jest reklama i co można dzięki niej uzyskać.Jeśli więc potrzebujemy systemu wystawienniczego, który będzie dobrze przedstawiał naszą ofertę i zachęci klientów do danej oferty, to powinniśmy zastanowić się nad takimi ściankami czy planszami.

Tags: biuro, reklama, usługa, plansza, magnes